Jsme Barbora, Forest a náš pes Samuel. Od chvíle, kdy jsme se seznámili, snili jsme o radikální změně životního stylu. O cestování, dobrodružství, nezávislosti a svobodě.

Touha a zarputilost nám dodala odvahu vstoupit do neznáma. Prodali jsme většinu majetku a nechali si jen to potřebné. Za úspory jsme koupili dvacet let starou dodávku a rok pracovali na přestavbě na plně vybavený domov na kolech.

Vypořádali jsme se s byrokracií a týden před Vánocemi 2018, jen pár měsíců po absolvování autoškoly, jsme opustili rodiny, přátele, všechny dosavadní jistoty a spolu se svým psem Samuelem se vydali na cestu do neznáma.

Během roku jsme procestoval přes 13 zemí Evropy a severní Afriky, ujeli desítky tisích kilometrů, zažili nespočet bizarních i nebezpečných situací, spali v písečné bouři, ubytovali v dodávce Tygra, pracovali v ráji na zemi na kozí farmě v Norsku, ale také uvízli v mrazivém Švédsku, kde se stali mechaniky-amatéry.

Zážitky a zkušenosti bez pozlátka, které sdílíme na sociálních sítích se staly inspirací i pro mnoho dalších, kteří se rozhodli probudit a žít své sny.
Náš celý příběh nyní vychází knižně, napsali jsme knihu – Život v dodávce | Náš příběh.

Kniha Život v dodávce – Náš příběh,
Forest Trenz & ilustrace Barbora Masaříková

Výběr fotografií